Послуги

Встановлення опалювального обладнання Webasto

services.service_10_title

Якщо ви використовуєте свій катер аж до пізньої осені, то знаєте, наскільки некомфортними можуть бути водні прогулянки або риболовля при низькій температурі, пронизливому вітрі і дощі, що мрячить. Проблема, з якою стикаються багато власників човнів, легко вирішується за допомогою послуги «установка обігрівача Вебасто на катер» від нашої компанії.

Встановлення опалювального обладнання на катер здійснюється з урахуванням особливостей вашого маломірного судна і дозволяє:

  • істотно продовжити ваш рибальський сезон;
  • створити комфортні умови за будь-якої погоди;
  • експлуатувати катер аж до появи першого льоду на воді.

Монтаж Вебасто при зібраному та встановленому тенті абсолютно безпечний, адже продукти згоряння відводяться за борт. При цьому наявність самого тенту для опалювальної системи зовсім не є обов'язковою: дефлектори, які розміщуються під консолями, створюють в нижній частині кокпіту зону з теплішим повітрям, яка не дасть вам замерзнути.

Важливим моментом для багатьох власників катерів і човнів є висока економічність даної системи опалення. Встановлення Webasto в катер (Дніпро) є досить недорогим, при цьому витрати на її роботу та обслуговування мінімальні.

Встановлення опалювального обладнання на човен в Україні

Яхти та моторні човни — це справжня пристрасть та хобі для тисяч їхніх власників. Кожен із них, безумовно, хоче отримати максимально можливий комфорт при використанні катерів у будь-яких умовах. Відпочинок на яхті не повинен залежати від погодних умов, особливо в прохолодні дні ранньої весни та пізньої осені.

Системи клімат-контролю Webasto ефективно вирішують проблеми погоди на воді, що швидко змінюється. Компанія Webasto працює на світовому ринку кілька десятків років, пропонуючи комплексні рішення в галузі систем опалення та кондиціювання повітря у транспортних засобах та човнах.

Системи обігріву Вебасто в човен доступні в різних комплектаціях, адаптованих до конкретних типів маломірних суден. Вони поділяються на два типи:

  • опалення повітря;
  • опалення водяне.

Обидві системи Вебасто для катера живляться від палива, взятого з бака човна і паливним насосом, що подається в систему. Через те, що його трубки, що подають, не досягають дна, немає ризику повного спорожнення резервуара або окремого бака.

Правильна встановка Webasto в катер гарантує безпеку пасажирів і запобігає потраплянню шкідливих вихлопних газів усередину. Всі нагрівальні елементи системи не виділяють неприємних запахів, тому ви проведете час на воді з максимальним комфортом.

Встановлення Вебасто на човен у Дніпрі

Ціна системи залежить від типу та розміру судна, а також від вибраного виду опалення. Повітряні установки призначені для обігріву кокпіту. Вони мають компактні розміри, досить легкі та споживають мало палива. Виходи теплого повітря розташовані в різних місцях населених зон, що забезпечує оптимальний підігрів та швидке виділення тепла.

З іншого боку, водяні агрегати розподіляють тепле повітря завдяки нагрівачам та вентиляторним теплообмінникам. Вони дозволяють заощадити місце в салоні, оскільки встановлюються у машинному відділенні. Їхньою великою перевагою є можливість не лише розподілу тепла, а й підігріву технічної води.

Інші послуги

Встановлення опалювального обладнання Webasto

Детальніше
services.service_10_title

Хімчистка покриттів кокпіту та догляд за корпусом

Детальніше
services.service_11_title

Установка носових тролінгових моторів з GPS-якорем

Детальніше
services.service_2_title