Продаж моторних човнів

Потрібен човен для спортивної риболовлі та для відпочинку? У даному розділі нашого магазину можна вибрати та замовити моторний човен з гарантією продавця, який задовольнить ваші запити та відповідатиме всім вимогам.

Ми пропонуємо такі варіанти, як моторний човен Finval або Powerboat у різній комплектації в наявності та на замовлення. Забезпечуємо необхідний сервіс та передпродажне обслуговування, гарантуємо безпечну та оперативну доставку покупцям.

Продаж моторних човнів – зростання попиту з кожним роком

Все більше людей та організацій виявляють бажання купити моторний човен в Україні для особистого чи корпоративного користування. Власний моторний човен дозволяє цікаво провести час. Комусь потрібна риболовля, хтось любить швидкість та купання у водоймах під час активного відпочинку.

Перш ніж купити човен у Дніпрі, необхідно ретельно все продумати – це позбавить вас від непотрібних додаткових витрат і позбавить прикростей в майбутньому. Слід розуміти, що покупка пов'язана з великою витратою фінансів, при цьому вибір моделі повинен залежати від рівня ваших навичок та кваліфікації.

З чого почати втілення мрії про власний моторний човен?

Реалізація мрії про власний моторний човен потребує певних зусиль. Перед тим, як купити моторний човен та легально ним керувати, необхідно отримати відповідну кваліфікацію. Важливо відзначити, що ступінь дозволів, необхідних для законного керування моторним човном, залежить від його типу.

Наприклад, якщо використовується моторний човен для риболовлі з двигуном потужністю до 10 кВт, за законом вам не потрібно мати жодних спеціальних ліцензій. Однак якщо ви мрієте володіти та експлуатувати потужніший моторний човен, вам доведеться отримати відповідну роздільну здатність та ліцензію.

Моторний човен – яку вибрати?

Вибрати сучасний алюмінієвий моторний човен буває досить непросто. Фахівці радять у таких ситуаціях віддавати перевагу моделям із відкритою палубою. Можна розглянути покупку малопотужного човна з навісним мотором, зручними сидіннями та простим інтуїтивно зрозумілим керуванням, реалізованим на одній панелі.

Такими човнами досить легко керувати, їх легко обслуговувати та виконувати необхідну перевірку перед використанням. Крім того, вони вимагають менше зусиль для консервації на зимовий період. Навісний двигун можна за необхідності змінювати, що дозволить після набуття навичок та досвіду використовувати потужнішу силову установку.

Якщо вас цікавить моторний човен, варто звернути особливу увагу на:

  • стан двигуна;
  • стан корпусу;
  • працездатність наявного обладнання.

У цьому випадку обслуговувати такий човен доведеться частіше, ніж модель, куплену безпосередньо у виробника. Однак, уживана модель моторного човна – це гарне рішення для новачків через свою вартість.

Де купити

Варто перевіряти моторні човни на продаж на професійних спеціалізованих сайтах, де ви завжди знайдете різні типи моторних човнів, що підходять як для новачків, так і для людей з досвідом. При перегляді моторних човнів на продаж звертайте увагу на їхній технічний стан.

Це досить важливо, оскільки будь-який моторний човен вимагає регулярного технічного обслуговування, а купівля уживаної моделі не повинна спричиняти надмірних витрат, пов'язаних ще й з дорогим сервісом.