Послуги

Ремонт човнів у Дніпрі

Ремонт та обслуговування катерів та алюмінієвих човнів – досить затребувана послуга від нашої компанії в Дніпрі. Якщо ви є власником маломірного моторного судна і хочете максимально продовжити термін його експлуатації, зберігши функціональність, безпеку та надійність, ми завжди готові допомогти!

Ми пропонуємо комплексне обслуговування човна як протягом усього сезону, так і під час підготовки до зимової консервації. Також у рамках цієї послуги ви зможете скористатися можливістю діагностики та ремонту двигунів. Наші фахівці здатні виконати обслуговування та ремонт як підвісних, так і стаціонарних двигунів.

Ми настійно рекомендуємо нашим клієнтам щорічне післясезонне обслуговування. Дуже важливо правильно підготувати корпус і двигуни до зимівлі, обслужити всі деталі, що обслуговуються, усунути дрібні несправності. Ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання, яке чудово показує загальний стан катера та його основних систем, вловлює будь-які несправності та знаходить причини неполадок у роботі.

Повне човнове обслуговування та ремонт

Професійне технічне обслуговування та своєчасний якісний ремонт алюмінієвих катерів у Дніпрі – це можливість гарантувати безпеку на воді за будь-яких зовнішніх умов. Неважливо, чи використовуєте ви катер періодично, чи практично щодня – техніка залишається технікою, вимагаючи підготовки та уваги.

Обслуговування та ремонт моторних човнів, електричних систем та силових установок – це процес, який потребує повної відповідальності та професіоналізму. Саме тому ми наполегливо рекомендуємо користуватися послугами спеціалізованих компаній з ремонту, які гарантують якість будь-яких робіт та точну діагностику неполадок та несправностей.

Пам'ятайте, що регулярні огляди та ремонти в рамках обслуговування моторних човнів у нашій компанії гарантують надійну роботу двигуна та інших пристроїв під час круїзів або спортивної риболовлі за будь-якої погоди.

Якісний ремонт човнів

Хто може скористатися послугою ремонт човнів у Дніпрі? Нашими клієнтами є як організації, так і приватні особи, які не мають змоги обслуговувати та ремонтувати катер власними силами. Слід розуміти, що певні види ремонтних робіт вимагають застосування спеціалізованого обладнання, без якого неможливо зняти важкий двигун або точно з'ясувати причину неполадок у системі гідравліки.

Ремонт алюмінієвого човна – це не тільки усунення дефектів на корпусі або оновлення захисної плівки на корпусі. Послуга може включати такі роботи, як:

комп'ютерна діагностика основних систем (електрика, гідравліка, пневматика);

  • усунення течі;
  • ремонт силових агрегатів;
  • модернізація човна;
  • ремонт гребного валу тощо.

Дуже часто клієнти замовляють одночасно ремонт та тюнінг човнів, після якого вони отримують оновлений, удосконалений, модернізований та повністю справний плавзасіб.

Чому варто замовити ремонт катера під ключ у Дніпрі саме у нас

Ми пропонуємо найкращий сервіс, якісні послуги, доступні ціни та гарантію на будь-які виконані ремонтні роботи. Наші фахівці мають все необхідне для вирішення найскладніших і трудомістких завдань у категорії ремонт алюмінієвих човнів.

Використовуючи професійний інструмент та обладнання, а також свій багаторічний досвід, вони відремонтують ваш катер чи човен швидко та якісно.

Ми використовуємо оригінальні запчастини, фірмові комплектуючі та розхідники. За потреби запропонуємо послугу трансферу човна з вашого регіону «під ключ»: наші співробітники можуть самі приїхати, забрати човен, відремонтувати його та привезти назад на лафеті клієнту.