Огляд ехолоту Lowrance HDS Pro. Active Imaging HD 3in1, S3100, Active Target 2 - що нового

Огляд ехолоту Lowrance HDS Pro. Active Imaging HD 3in1, S3100, Active Target 2 - що нового

30.12.2022

Предзамовлення ехолоту Lowrance HDS Pro у ITBoatLab!

Компанія Lowrance презентувала новий ехолот преміальної лінійки - Lowrance HDS Pro. Зовнішній вигляд картплоттера не зазнав значних змін, а от технічні можливості розширились цікавими функционалом. Нарешті прихильники бренду Lowrance отримали частоту MEGA та технологію CHIRP у своїх ехолотах. Все це стало можливим завдяки новому датчику Active Imaging HD 3в1, яким можуть користуватися не лише власники преміальної лінійки ехолотів HDS Pro, а й користувачі минулих генерацій HDS Live, HDS Carbon та навіть біль бюджетної лінійки Elite FS, але для цього необхідно придбати модуль S3100. Доречі, S3100 Sonar Module, - завдяки технології, FishReveal допоможе легше ідентифікувати рибу з обох боків човна.

Є чим порадувати й шанувальників датчиків сканування в реальному часі. Вийшов новий датчик Active Target 2 з трьома цікавими режимами огляду, Forward + Scout, Scout Wide та 180 View.

ITAnglers - у складі збірної України на Чемпіонті Світу у Чехії 2022р

ITAnglers - у складі збірної України на Чемпіонті Світу у Чехії 2022р

03.08.2022

ITAnglers досроково, за результатами 2х турів відборів, проходять у основний склад збірної України 2020. Сам Чемпіонат Світу буде проходити у Чехії на річці Влтава(Слапи)4-8.10.2022

Діагностичний лист

Діагностичний лист

03.08.2022

Одним з найважливіших критеріїв роботи сервісу ITBoatLab є ЯКІСТЬ.

Коли човен розбирається в нуль і перебирається вся електромережа до дрібниць - необхідно з особливою ретельністю підійти до перевірки всіх систем, щоб не виникло ситуації коли клієнт виходить на воду, а в човні щось не працює. Тому ми створили діагностичний лист, по якому наш майстер, після закінчення робіт, проводить повну перевірку всіх систем і вносить результати в документ, який передається клієнту при прийомі виконаних робіт.

Все для відпочинку та риболовлі - ITBoatLab

Все для відпочинку та риболовлі - ITBoatLab

21.07.2022

Рибалка – найкращий вид відпочинку! …на думку команди ITBoatLab

У зв'язку з цим, наш магазин пропонує великий асортимент товарів для відпочинку та риболовлі. Ми завжди готові забезпечити своїх покупців кваліфікованою та корисною технічною консультацією, допоможемо вибрати необхідні снасті для будь-якого виду риболовлі.

Світ човнів та обладнання для риболовлі - ITBoatLab

Світ човнів та обладнання для риболовлі - ITBoatLab

18.07.2022

Якщо вас цікавить величезний та різноманітний світ човнів та моторів, наш інтернет магазин ITBoatLab завжди до ваших послуг. Ми пропонуємо професійне обладнання та аксесуари для моторних човнів, катерів та яхт за найдоступнішими цінами в Україні, а також послуги з тюнінгу та модернізації.

Продукти, представлені в нашому каталозі, відрізняються високою якістю, надійністю, безпекою, ефективністю та довговічністю використання в найекстремальніших умовах. Нашими постійними клієнтами є як спеціалізовані магазини, організації, так і приватні особи.

Тюнінг човнів та катерів

Тюнінг човнів та катерів

17.07.2022

Професійний тюнінг моторних човнів в Україні – затребувана послуга, яку замовити за доступною ціною пропонує наша компанія. Висококваліфіковані фахівці дадуть відповідь на будь-які ваші питання щодо можливої ​​модернізації човна або катера, а також підберуть та встановлять професійне обладнання та аксесуари, які розширять можливості та функціонал плавзасобу.