Послуги

Тюнінг та ремонт човнів у Харкові

Якщо вам потрібен швидкий, якісний та професійний ремонт катера під ключ, ми завжди будемо раді запропонувати свої послуги у Харкові! Компанія ITBoatLab пропонує свої послуги організаціям та приватним особам, ремонтуючи, обслуговуючи, модернізуючи моторні алюмінієві човни в Україні.

Ремонт та обслуговування катерів – це напрям, в якому ми зайняті вже багато років. Маючи налагоджені зв'язки та партнерські відносини з найбільшими виробниками, ми комплексно дбаємо про довірені нам плавзасоби, очищуючи, захищаючи, усуваючи неполадки та встановлюючи сучасні пристрої.

Кращий ремонт човнів у Харкові

Ми чудово знаємо, скільки часу та зусиль потрібно для правильного регулярного обслуговування будь-якого моторного катера чи човна. Не існує «вічної» техніки, тому навіть найдорожчі катери час від часу виходять з ладу через різні фактори, серед яких:

  • корозія металевих елементів;
  • знос деталей;
  • зіткнення з іншими човнами;
  • пошкодження корпусу через посадки на мілину або при штормі і так далі.

Дуже важливо зробити плавання не лише безпроблемним та приємним, але насамперед і безпечним. Хоча своєчасне обслуговування та ремонт катера – це важливі та необхідні дії, не кожен власник про них замислюється, внаслідок чого функціональність човна та безпека його експлуатації перебувають під загрозою.

Нам, як професіоналам своєї справи та справжнім фанатам моторних човнів, така робота приносить велике задоволення. З цієї причини ми прагнемо обслуговувати будь-які типи алюмінієвих катерів, дбаючи про кожну одиницю, яка до нас надходить.

Тюнінг моторних човнів у Харкові

Технічний бік моторного човна не має для нас жодних секретів. Ми розуміємо у всіх системах досконально, діагностуючи і виявляючи неполадки та несправності навіть на ранній стадії, коли власник ще про них не здогадується.

Саме з цієї причини наші клієнти довіряють нам турботу про свої агрегати. Ми надаємо повний спектр послуг - періодичні перевірки, технічне обслуговування та ремонт човнів, а також проводимо модернізацію за бажанням замовника.

Сьогодні тюнінг човнів та катерів дуже затребуваний. Дуже часто власники таких плавзасобів після кількох років експлуатації хочуть впровадити нові пристрої або підвищити ефективність, поміняти двигун більш потужну модель або встановити сучасну морську акустику. Ми раді ділитися своїми знаннями, давати поради та впроваджувати інновації.

Ми також розуміємо тих власників, яким не надто подобається займатися консервацією човнів після сезону або весняною підготовкою до спуску на воду. Ці заходи є необхідністю, тому ми із задоволенням ними займаємось. Катери завжди повинні мати добре очищене днище, а також захищений від зовнішнього впливу корпус.

Спектр послуг у нашій компанії дуже широкий – ми займаємося всім, що стосується ремонту та обслуговування човнів: електрикою, гідравлікою, зовнішнім виглядом та підвищенням безпеки плавання. Також у разі потреби виконуємо ремонт човнів, пошкоджених внаслідок зіткнення.

Де замовити ремонт алюмінієвих човнів у Харкові

Співпрацюючи з компанією ITBoatLab, ви можете розраховувати на сервіс європейського рівня, якісні послуги, доступні ціни та отримувати гарантію на будь-які виконані ремонтні роботи. Наші фахівці мають все необхідне для вирішення найскладніших і трудомістких завдань, якщо вам знадобиться ремонт або дооснащення човнів необхідним обладнанням.

Використовуючи професійний інструмент та обладнання, а також свій багаторічний досвід, вони відремонтують ваш катер чи човен швидко та якісно. При необхідності ми виконуємо вдосконалення, модернізацію та доробку човнів з урахуванням побажань замовника.

Ми використовуємо оригінальні запчастини, фірмові комплектуючі та розхідники. За потреби запропонуємо послугу трансферу човна з вашого регіону «під ключ»: наші співробітники можуть самі приїхати, забрати човен, відремонтувати його та привезти назад на лафеті клієнту.