Послуги

Установка сигналізації на човен

services.service_18_title

володіння човном - це величезне досягнення саме по собі, яке при всіх його перевагах накладає на власника деякі обов'язки. Вам необхідно не тільки підтримувати справний технічний стан вашого човна або катера, регулярно обслуговуючи та ремонтуючи його, але й захищати своє дороге майно від зловмисників.

Чи знаєте ви, наскільки поширеними є крадіжки як самих човнів, так і встановленого в них обладнання? Як показує практика та досвід останніх років, спостерігається суттєве зростання злочинів, пов'язане з викраденням човнів та плавзасобів, а також із заподіянням шкоди майну власника.

У таких умовах оптимальним вибором стає автономна охоронна система на човен, принцип роботи якого схожий на автомобільну сигналізацію. Широкий вибір подібних систем пропонує компанія ITBoatLab, фахівці якої надають повний комплекс послуг, що включає:

  • підбір оптимальної системи сигналізації;
  • встановлення та налаштування сигналізації;
  • технічне обслуговування систем охорони для човнів та катерів.

Не варто думати, що швартування вашого човна в гавані, що охороняється, якимось чином дасть вам впевненість у тому, що ваше майно буде в безпеці від будь-яких злодіїв. Тільки професійне встановлення сигналізації на човен у Дніпрі дозволить уникнути подібних неприємних ситуацій.

Професійна установка GSM сигналізації на катер

Для чого ставлять сигналізації на катер? Навіть якщо ви вважаєте, що ваш плавзасіб складно викрасти через його габарити, існує безліч інших варіантів для зловмисників. Більшість випадків із заподіянням шкоди пов'язані з крадіжкою морської електроніки, такою як навігаційні та гідроакустичні пристрої, ящики для інструментів, човнове спорядження. Їх можна легко зняти та сховати, а згодом перепродати.

З цієї причини встановлення протиугінних систем для човнів та катерів, а також охоронної сигналізації власниками плавзасобів стає настільки затребуваним. Це дозволяє істотно збільшити безпеку, навіть якщо човни або катери пришвартовані в гавані. Якщо на вашому човні немає подібних засобів, саме час їх придбати.

Як захистити свій човен та обладнання додатково

Сигналізація на човни – лише один з етапів, через які проходять усі власники маломірних плавзасобів. Фахівці також радять створити контрольний список інвентарю човна, який дозволить вам завжди відстежувати наявність човнової електроніки, рибальського спорядження та інших важливих речей, що зберігаються на вашому човні.

Важливо вказати серійний номер та виробника кожного пристрою в інвентарному списку, щоб ви могли легко відстежити їх у разі крадіжки. Це також допоможе вам відстежити вкрадену річ, якщо злодій спробує її продати. Додаткова документація, така як фотографії вашого суднового обладнання, також може бути корисною для подальшого використання.

Охоронна сигналізація для катера є вкрай важливою, оскільки це на сьогодні найефективніший спосіб відлякати злодія. Її робота ідентична автомобільній сигналізації, яка видаватиме гучний звук, коли стороння людина спробує проникнути у ваш човен або катер.

Якщо ви хочете краще стежити за своїм катером, вам підійде човникова сигналізація з відеокамерами безпеки, яка показуватиме вам записи в реальному часі після підключення до смартфону або планшета. Це, безумовно, найкращий спосіб контролювати ваш човен і запобігати небажаним подіям.

Такі корисні пристрої, як GPS-трекери, будуть дуже доречними при відстеженні точного розташування вашого човна, якщо хтось спробує його викрасти і сховати.

Де замовити охоронні системи для човнів

Компанія ITBoatLab пропонує професійні консультації та допомогу у виборі кращої сигналізації для човнів та катерів у Дніпрі, Харкові, Києві та інших містах України. Наші ціни – найкращі, ми гарантуємо високу якість усіх послуг, включаючи встановлення та обслуговування охоронних систем.

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, заповніть контактну форму або зателефонуйте за одним із зазначених на сайті телефонів для отримання додаткових консультацій. Ми оперативно зв'яжемося з вами, відповімо на будь-які питання та допоможемо вибрати та встановити сигналізацію з найкращим співвідношенням ціни, якості та надійності.

Інші послуги

Обклеювання бортів вінілом, унікальний дизайн

Детальніше
services.service_7_title

Встановлення морських аудіосистем

Детальніше
services.service_5_title

ТО та консервація двигунів

Детальніше
services.service_16_title