Послуги

Ремонт човнових моторів

services.service_17_title

Професійний ремонт та своєчасне технічне обслуговування підвісних човнових моторів є обов'язковими умовами для безпечної експлуатації вашого човна або катера протягом довгих років. Маючи сучасну майстерню, оснащену за останнім словом техніки, наша компанія надає сервісні послуги з ТО та ремонту моторів будь-якої складності.

Ремонт човнових моторів у Дніпрі від наших фахівців включає професійну діагностику з використанням спеціалізованого обладнання та інструментів. Ми використовуємо оригінальні, схвалені такими виробниками, як Yamaha та Suzuki, запасні частини, розхідники та комплектуючі.

Вклавши кошти в новітні інструменти та діагностичне обладнання, команда ITBoatLab прагне забезпечити високий рівень обслуговування, щоб забезпечити мінімальний час простою під час виконання ремонтних чи сервісних робіт. Ми гарантуємо, що після наших послуг ваш підвісний двигун працюватиме максимально безпечно та ефективно.

Діагностика та пошук несправностей

Ми використовуємо новітнє діагностичне та випробувальне обладнання для діагностики та усунення несправностей сучасних підвісних двигунів та електронних систем керування моторами. Маючи багаторічний досвід ремонту, ми не робимо помилок і пропонуємо швидке та професійне обслуговування, щоб звести до мінімуму час простою човна та очікування його власника.

Паливні системи

Погане паливо є найбільш поширеною причиною неполадок з двигуном, внаслідок чого вам може знадобитися послуга ремонт човнових моторів. Неякісний або неправильно підібраний бензин може стати серйозною проблемою для власників човнів та катерів.

Згодом використання такого бензину може призвести:

  • до виходу з ладу паливного шланга;
  • внутрішнє блокування паливної системи;
  • повною відмовою двигуна.

У ITBoatLab ми можемо очистити та замінити фільтри вашого двигуна та паливний шланг. Використовувані ультразвукові очищувачі роблять очищення паливних систем простим та ефективним.

Акумуляторні системи

Щоб ваш підвісний двигун працював з максимальною продуктивністю, йому потрібне надійне джерело живлення. Акумуляторні системи, які застаріли або перебувають у запущеному стані, з проржавілими висновками та іншим зносом, можуть призвести до того, що ваш човен може вийти з ладу у будь-який час.

Вчасна діагностика та ремонт акумуляторів гарантують, що ваш катер або моторний човен залишатимуться надійними та безпечними у повсякденній експлуатації, а ви уникнете дорогих ремонтів та простоїв плавзасобу.

Ремонт коробки передач

Наші фахівці використовують професійне обладнання для швидкого та ефективного ремонту коробок передач сучасних підвісних моторних човнів. Від випробування на витік під тиском, погнутого гребного валу до повного відновлення ми можемо повернути вас на воду в найкоротші терміни. Ми також пропонуємо ремонт гвинтів човнових моторів та ремонт пошкоджень підводної частини корпусу, якщо це необхідно.

Ремонт головки блоку циліндрів

Відновлення головок, шліфування та притирання клапанів, зняття нагару з поршнів – це необхідні та основні процедури для будь-якого двигуна, і човновий мотор не є винятком. Наші технології діагностики дозволяють фахівцям компанії визначити точну причину несправності до розбирання двигуна, що запобігає непотрібним трудовитратам і фінансовим витратам.

Ми виконуємо професійний ремонт човнових моторів Сузукі, Ямаха та інших брендів з урахуванням особливостей кожного агрегату та рекомендацій виробників. У нас ви можете замовити послугу «ТО після обкатки човнового мотора».

Де замовити послугиремонт човнового мотора

Компанія ITBoatLab гарантує найвищий рівень сервісу та виконує якісний ремонт човнових моторів з гарантією на будь-які виконані роботи. Наші ціни доступні, а рівень кваліфікації співробітників дозволяє ремонтувати та обслуговувати мотори будь-якого типу та потужності.

При необхідності проконсультуємо з усіх питань, що вас цікавлять, а також надамо професійну допомогу при обкатці човнових моторів після покупки відповідно до рекомендацій виробника. Телефонуйте та залишайте свою заявку – ми оперативно зв'яжемося з вами у найкоротші терміни.

Інші послуги

Хімчистка покриттів кокпіту та догляд за корпусом

Детальніше
services.service_11_title

Ремонт човнових моторів

Детальніше
services.service_17_title

Світло в човні

Детальніше
services.service_6_title