Послуги

Обслуговування, створення, модернізація електромереж човна

services.service_4_title

Якщо ви бажаєте використовувати можливості свого човна або катера по максимуму, без електричних систем та мереж на борту обійтися навряд чи вийде. Наша компанія пропонує замовити затребувані послуги зі створення, модернізації та технічного обслуговування електромереж для човнів будь-якого типу.

Ми спроектуємо, підберемо та встановимо помпи, розетки, роз'єми на катер чи човен у Дніпрі, Харкові та інших містах в Україні. У нас можна замовити за доступною ціною збирання та монтаж кастомних приладових панелей керування, встановити систему сигналізації та стеження. На всі встановлені системи діє гарантія.

Найкраща пропозиція на ринку

Експлуатація човна, катера або яхти – досить специфічний процес зі своїми нюансами. Комфортне та ефективне плавання забезпечує сучасне електрообладнання, яке має бути надійним, безпечним та стійким до агресивної дії навколишнього середовища.

Щоб продовжити термін служби електромереж та окремих приладів в агресивному середовищі, необхідно цьому моменту приділити особливу увагу. З цієї причини вибір і монтаж електрообладнання для човнів слід довірити професіоналам.

  • встановлення сервісних та тягових АКБ;
  • підключення до акумуляторних блоків зарядних пристроїв та альтернатора;
  • підбір та монтаж дистанційних ключів мас, теплових реле, морських блоків запобіжників та реле;
  • установка підігріву сидінь для човнів;
  • установка підігріву керма для човнів;
  • установка човнової сигналізації;
  • монтаж човнових систем стеження;
  • збір та монтаж кастомних панелей управління приладами;
  • установка звукових сигналів на човен, а також насосів, розеток, USB виходів і так далі.

Правильна організація електроживлення в човні дозволить вам насолоджуватися всіма перевагами сучасного плавзасобу у будь-яких умовах. Ключовим моментом при цьому залишається вибір надійного, функціонального та довговічного обладнання та аксесуарів електромереж, які будуть максимально стійкі до зовнішнього впливу.

Важливо також і своєчасне професійне обслуговування човнової електроніки, що включає перевірку працездатності, заміну зношених або елементів, що вийшли з ладу, налаштування та модернізацію електричних мереж.

Де замовити

Замовити проектування, монтаж, модернізацію та обслуговування електричних мереж найкраще в нашій компанії, співробітники якої мають необхідний досвід та навички, а також використовують відповідний інструмент та обладнання.

Ми співпрацюємо з найбільшими виробниками електроустаткування для човнів, яхт та катерів, пропонуючи своїм клієнтам лише найкраще з того, що є на ринку. Цінник на наші послуги доступний, при цьому ви отримуєте гарантії якісного сервісу і електромережі вашого човна, що справно працюють довгі роки.

Інші послуги

Установка носових тролінгових моторів з GPS-якорем

Детальніше
services.service_2_title

Установка картплотерів, ехолотів та датчиків

Детальніше
services.service_1_title