Послуги

Хімчистка покриттів кокпіту та догляд за корпусом

services.service_11_title

Регулярне миття катера, хімчистка салону катера, очищення кокпіту - це необхідні етапи обслуговування вашого плавзасобу. Замовити їх за доступною ціною в Дніпрі, Кам'янському, Харкові та інших містах України ви завжди можете в нашому професійному сервісному центрі.

Прибирання човнів та катерів може знадобитися навіть у випадку, коли ви ретельно стежите за чистотою і намагаєтеся відразу ж усувати будь-які забруднення. Завжди можуть статися форс-мажорні ситуації, які вимагатимуть особливої уваги:

  • розлив технічних рідин на палубі;
  • розсипаний пісок, бруд та інші забруднення;
  • розкидана луска риб після очищення улову і так далі.

У цих та інших подібних ситуаціях вам потрібно ретельно прибрати та вичистити внутрішній простір вашого катера.

Професійний клінінг катерів від нашої компанії включає хімічне очищення поверхонь з використанням спеціальних засобів. Ми допоможемо вам підняти ворс ковроліну, видалити наліт на бортах і корпусі, просушити катер для того, щоб підготувати його до зимової консервації.

Ефективна хімчистка катера

Замовляючи послугу «мийка човнів і катерів», багато власників не приділяють особливої уваги очищенню салону. Тим часом оббивка салону, наприклад, перебуває у постійній «небезпеці», вона швидко забруднюється та зазнає різних видів ушкоджень.

Чистка шкіряної або велюрової оббивки крісел, диванів катера професійною хімією – безпечна процедура, яка поверне бездоганний вид кокпіту та салону. Ретельне очищення дозволяє видалити навіть найскладніші забруднення, які глибоко проникли у структуру матеріалу.

Хімчистка покриття кокпіту може виконуватися спільно з використанням пароочисників. В результаті ви отримуєте чистоту та свіжість усередині човна або катера, які, безумовно, впливають на комфорт під час експлуатації, а також гарантують гарне самопочуття всіх пасажирів на борту.

Операцією, яка завершує процедуру хімічного очищення катера, може бути озонування, яке знезаражує повітря в каютах та вбиває хвороботворні бактерії та мікроорганізми.

Прибирання катерів з використанням пароочисників

Експлуатація човна або яхти призводить до появи забруднень як на самому корпусі, так і всередині катера. Це негативно впливає на структуру поверхні будь-якого матеріалу, тому після закінчення сезону судно слід ретельно очистити та висушити.

Догляд за корпусом катера включає очищення бортів і днища від забруднень, відкладень морської солі і так далі. Процедури включають використання спеціальних хімічних засобів, які покращують гідрофобність поверхонь, захищають поверхні від вигоряння на сонці.

Прибирання на катері в Дніпрі також необхідне для позбавлення від бактерій та мікроорганізмів, які накопичуються у воді, рясці або на елементах причалу. Професійні пароочисники ідеально підходять для їхнього видалення.

Суха пара очищає дуже ретельно і легко видаляє різного роду відкладення, зміни кольору та забруднення. Крім того, висока температура пари продезінфікує поверхню та вб'є будь-які мікроорганізми. Суха пара, позбавлена вологи, може очищати навіть електронні компоненти.

Інші послуги

Установка сигналізації на човен

Детальніше
services.service_18_title

Обслуговування, створення, модернізація електромереж човна

Детальніше
services.service_4_title