Послуги

Встановлення морських аудіосистем

services.service_5_title

Багато хто уявляє собі відпочинок на човні виключно з погляду насолоди тишею і звуками природи. Однак іноді кожному хочеться покататися з вітерцем по водній гладі під гарну музику або влаштувати музичну вечірку для друзів на воді.

Як отримати якісний звук? Вам допоможе послуга «встановлення морської аудіосистеми у Дніпрі» від нашої компанії. Ми є фахівцями в даній галузі, спеціалізуючись на підборі, монтажі та налаштуванні мультимедійних звукових систем для човнів та катерів.

Пам'ятайте, що сучасні акустичні системи для катерів та човнів повинні відповідати певним вимогам та стандартам (стійкість до вібрацій, перепадів температур, високої вологості, ультрафіолету тощо).

Встановлення музики на човен в Україні від фахівців нашої компанії включає такі етапи, як:

  • підбір аудіосистеми (магнітола, підсилювач, динаміки, сабвуфер);
  • монтаж та підключення обладнання;
  • установка підсвічування динаміків;
  • з'єднання аудіосистеми з картплоттером;
  • професійне налаштування звуку.

Скільки коштує музика в катері? Як і у разі встановлення аудіосистем в автомобіль, ціна на монтаж у Дніпрі може бути різною. Вона залежить від різних нюансів та особистих побажань замовника. На ціну впливає популярність бренду аудіосистем, кількість та тип колонок, особливості встановлення у конкретному вигляді човна тощо.

Ваша ідеальна морська аудіосистема

Музика для яхт від нашої компанії – це не лише турбота про високу якість звуку, а й професійний монтаж аудіо обладнання та компонентів. Ми працюємо швидко та професійно, пропонуючи якісні послуги.

Завдяки накопиченому досвіду, ми готові взятися за найскладніші замовлення, задовольняючи запити та побажання найвибагливіших клієнтів. Професійна акустика для човна з установкою дозволить вам насолоджуватися активним відпочинком протягом довгих років.

Ми підходимо до кожного замовлення з повною відповідальністю, чудово розуміючи, наскільки важливим моментом є встановлення магнітоли в човен. Саме тому ми рекомендуємо своїм клієнтам встановлення аудіосистем тільки від перевірених брендів, що зарекомендували себе, які високо цінуються на ринку.

Це надійні, довговічні, інноваційні та ефективні за будь-яких умов експлуатації пристрою, що гарантують чистоту звуку. Завдяки стійкості до води, ультрафіолетового випромінювання та морської солі вони мають тривалий термін служби.

Чому саме ми

Задоволення потреб клієнтів є нашим основним пріоритетом, тому ми пропонуємо професійні консультації щодо вибору звукової системи для катера та її оптимальної установки. Завдяки цьому встановлена аудіосистема відповідає не тільки типу човна, а й індивідуальним потребам її власника. Крім того, ми надаємо гарантії на надані послуги та встановлене звукове обладнання.

Продаж музики на катері включає не тільки підбір та встановлення аудіосистем. Щоб гарантувати нашим клієнтам найкращі враження від звучання, ми надаємо послуги з професійного налаштування, тестуючи систему в кількох режимах.

Ми проводимо встановлення таким чином, щоб користування аудіосистемою було зручним та повністю безпечним. Для цього ми виводимо панель керування звуком на приладову консоль катера і маскуємо всі кабелі та дроти.

Інші послуги

Снасті під ключ

Детальніше
services.service_13_title

Хімчистка покриттів кокпіту та догляд за корпусом

Детальніше
services.service_11_title

Установка картплотерів, ехолотів та датчиків

Детальніше
services.service_1_title