Послуги

Обклеювання бортів вінілом, унікальний дизайн

services.service_7_title

Обклеювання катерів і човнів

Якщо ви власник маломірного судна – катери, яхти, човни, то, напевно, хотіли б, щоб воно виділялося серед інших плавзасобів. З появою нових технологій та матеріалів для обклеювання бортів така мрія може стати реальністю.

Для чого використовується обклеювання катера плівкою? Насамперед, для створення унікального дизайну катера чи човна, який гідно оцінять не лише ваші друзі, а й інші власники маломірних суден. Крім того, ви зможете нанести на борт фірмовий логотип компанії, рекламу або важливу інформацію про ваш бренд, яка допоможе в просуванні бізнесу.

Окрім відмінного зовнішнього вигляду, який надає плавзасобу спеціальна плівка, обклеювання човна вінілом служить додатковим захистом від механічних пошкоджень та зовнішнього впливу, тим самим продовжуючи термін служби лакофарбового покриття.

Така послуга, як обклеювання човнів камуфляжною плівкою, дуже затребувана у рибалок та мисливців. Це популярний варіант маскування плавзасобу в очеретах або плавнях, який гідно оцінять любителі полювання та риболовлі, а також прихильники активного способу життя.

Професійне обклеювання бортів човна в Україні

Завдяки використанню високоякісних матеріалів та спеціального інструменту, застосовуючи професійні технології нанесення плівки, ми перетворимо ваш човен на справжній витвір мистецтва. Вінілове обклеювання катерів у Дніпрі – це ваша можливість створити неповторний стиль для кожної моделі маломірного судна.

З нашою пропозицією можна додатково захистити човен, змінити колір або додати графічний мотив. Наші художники створюють нестандартні дизайни, які дозволять виділитися серед інших агрегатів.

Професійне обклеювання човна плівкою поєднує відточений процес нанесення та копітку працю сертифікованих монтажників. Ми пропонуємо:

  • якісні плівки від відомих виробників;
  • гарантії найвищої довговічності;
  • дотримання будь-яких побажань та запитів замовника;
  • естетичний ефект виконаної роботи.

Пристрасть до того, що ми робимо, гнучкість у роботі та багаторічний досвід відрізняють нас від конкурентів.

Зміна кольору та персоналізація

Зміна кольору за допомогою послуги обклеювання човнів у Дніпрі — це простий і швидкий спосіб надати вашому плавзасобу абсолютно нового вигляду. Безперечною перевагою методу зміни кольору за допомогою вінілу є його практичність.

Плівка безпечна у використанні та здатна згладжувати та приховувати дрібні дефекти корпусу. Ви можете замовити поклейку вінілу на весь корпус або лише на окремі його частини у разі вибору кількох кольорів.

Обклеювання бортів човна камуфляжною плівкою або будь-який інший на ваш смак – це відмінний спосіб виділитися на воді.

Інші послуги

Снасті під ключ

Детальніше
services.service_13_title

Модернізація та тюнінг човнових причепів

Детальніше
services.service_9_title

Ремонт човнових моторів

Детальніше
services.service_17_title