Послуги

Пошиття тентів та чохлів

services.service_8_title

Така послуга, як пошиття тентів човна, є необхідною для кожного власника катера або човна в Україні. Її ціна визначається типом тенту, його розміром, а також наявністю додаткових елементів, серед яких:

  • Вентиляційна система;
  • Москітні сітки
  • додаткові стійки підтримки;
  • фартухи;
  • спідниці для додаткового захисту по периметру судна тощо.

Пошиття тенту на човен – це комплексна послуга, що включає виготовлення:

  • стояночних;
  • транспортувальних;
  • ходових тентів;
  • чохлів для підвісних моторів та електронних якорів.

Тенти стоянки та транспортування необхідні для захисту човна від несприятливих зовнішніх впливів (дощ, сніг, вітер, сонце). Ходовий тент призначений як укриття людей на маломірному судні від дощу або сонця. Гарантією якості тентів є спеціалізовані матеріали, правильний розрахунок розмірів та якість пошиття.

Особливості тентів та чохлів

Пошиття тентів для катерів та човнів необхідно довірити професіоналам, які мають необхідні навички та досвід, що дозволяє виконати поставлене завдання максимально оперативно та при цьому якісно. Наші фахівці гарантують найвищу якість найскладніших робіт, тому ваші тенти та чохли прослужать максимально довго.

Основним завданням, яке виконує транспортувальний тент, є захист катера під час його буксирування на автомобілі. Щоб такий тент служив якомога довше, ми використовуємо перевірені матеріали та виключаємо провисання та люфт тканини під час руху, які можуть призвести до її пошкодження.

Пошиття тентів на катер, які відносяться до категорії стоянкових, зазвичай проводиться з вологонепроникного «дихаючого» матеріалу. Вода не проникає всередину та не виникає парниковий ефект. Це дозволяє мінімізувати ймовірність розвитку грибка та цвілі.

Пошиття чохлів на човен, що належать до категорії ходових, виконується з високоміцних матеріалів. Ходовий тент - це, перш за все, якісні шви та міцність тканини. Додатково ви можете замовити встановлення гнучкого (вінілового) скла.

Двигун залишається одним з найважливіших елементів будь-якого судна, тому пошиття чохлів для човнових моторів покликаний захистити мотор від будь-якого зовнішнього впливу під час стоянки, транспортування катера на причепі, а також при вантажно-розвантажувальних роботах.

Професійне виготовлення чохлів для човнів

Якщо вам потрібна професійна допомога в таких напрямках, як пошиття чохлів для електронних якорів, човнових двигунів і маломірних суден, наші фахівці завжди готові прийти на допомогу. Тенти та чохли, які використовуються власниками човнів, повинні відповідати найсуворішим стандартам та вимогам.

Пошиття тенту на човен у Дніпрі виконується лише зі спеціальних матеріалів найвищої якості, які витримують не лише агресивні впливи навколишнього середовища, а й механічні навантаження на розрив.

Будь-яке виготовлення чохлів для човнових моторів та катерів потребує індивідуального підходу. Фахівці ретельно вимірюють усі габарити катера та його обладнання, щоб уникнути провисання та збільшення парусності пошитих виробів.

Інші послуги

ТО та консервація двигунів

Детальніше
services.service_16_title

Ремонт човнових моторів

Детальніше
services.service_17_title