Послуги

Модернізація та тюнінг човнових причепів

services.service_9_title

Переробка причепа під човен – досить затребувана послуга у Дніпрі та інших містах України, яку замовляють власники катерів та інших маломірних суден. Ціна переробки багато в чому визначається побажаннями клієнта, а також особливостями конструкції, що вже є.

Модернізація лафету та ремонт човнових причепів можуть знадобитися з різних причин. Багато виробників не приділяють особливої ​​уваги аспектам експлуатації причепа для перевезення човнів, тому клієнти стикаються з необхідністю доопрацювання конструкції лафета.

Занадто низькорозташований номерний знак, погані фари, низький кліренс - це лише мала частина причин, з яких вам може знадобитися тюнінг човнових причепів. Фахівці нашого сервісного центру готові допомогти усунути будь-які недоліки конструкції човнового причепа, використовуючи сучасні технології та матеріали.

Виконані роботи

Як модернізуються причепи для катерів та човнів у Дніпрі? Найчастіше потрібні такі етапи ремонту:

  • Заміна габаритів та задніх фар на аналоги зі світлодіодами.

Світлодіодні фари рекомендовані для встановлення не просто так. Порівняно зі стандартними ліхтарями вони повністю герметичні, тому не наповнюються водою під час заїзду причепа у воду. Вони більш надійні, безпечні та довговічні, при цьому світло видно з більшої дистанції.

  • Додатковий захист габаритних фар.

Розбиті габарити – часта проблема лафетів. Найпростіший, але водночас ефективний тюнінг причепів для човнів полягає у використанні захисних грат з металу.

  • Монтаж лебідки для навантаження.

Лебідковий механізм є обов'язковим елементом, без якого практично неможливо виконати будь-які операції з навантаженням-вивантаженням човна або катера. Тюнінг човнового причепа може включати заміну старої лебідки на більш ефективну.

  • Заміна та герметизація електропроводки.

Переробка човнового причепа обов'язково включає роботи з електричною проводкою. Лафет досить часто занурюється у воду, тому якість та герметичність електропроводки є вирішальним фактором.

  • Модернізація та посилення каркаса причепа.

Стандартні конструкції лафетів часто не є ідеальними для конкретного маломірного судна. Доробка човнового причепа з урахуванням побажань замовника та особливостей човна дозволяє гарантувати безпеку перевезень та довговічність усієї конструкції.

Інші роботи

Модернізація човнового причепа може включати додаткову обробку сталевого каркаса рами від корозії. Спеціальне захисне покриття не тільки забезпечує захист від вологи та інших зовнішніх факторів, але й надає ефектності зовнішньому вигляду причепа.

Також затребувані роботи з модернізації системи гальмування. Для цього на причепи встановлюються гідравлічні гальма. Ці роботи необхідні, якщо замовник має важкий катер на причепі. Стандартні автомобілі можуть не впоратися з гальмуванням на спусках, тому для додаткової безпеки та причіп обладнується гальмами.

Інші послуги

Установка підвісного двигуна на човен

Детальніше
services.service_3_title

Установка сигналізації на човен

Детальніше
services.service_18_title

Встановлення опалювального обладнання Webasto

Детальніше
services.service_10_title