Послуги

Установка картплотерів, ехолотів та датчиків

services.service_1_title

При придбанні рибопошукової техніки власник має право вимагати від неї безпомилкової роботи та коректного виконання всіх заявлених виробником функцій. Тим більше, що ціна ехолотів та картплотерів деяких моделей перевищує сотню тисяч гривень. Ехолот на човен вимагає професійного монтажу та встановлення. Коли ризик рибалки полягає тільки в неотриманні задоволення від дозвілля, в той же час учасник змагань на човні не може припуститися помилок роботи картплотеру.

Ехолоти та картплотери є незамінною технікою на риболовлі. Саме установка ехолота на катер створює максимальний комфорт для рибалки. За його допомогою професійний рибалок витрачає менше дорогоцінного часу на пошуки рибного місця та збільшує улов.

Встановлення ехолоту можливе лише кваліфікованими фахівцями. Наші спеціалісти використовують ліцензоване обладнання для риболовлі. Встановлення ехолота на човен вимагає врахування особливостей будівлі, щоб не порушити жоден елемент конструкції. Тому компанія, яка надає послуги зі встановлення, не працює без гарантій. Ехолоти та картплотери потребують правильної установки, без яких неможливо досягти точності відомостей. Правильно встановлений структурний сканер для риболовлі - запорука оптимального місця, де варто зупинитися на рибалку.

Що включає установка картплоттера і ехолота:

  • Встановлення картплоттера на катер на консоль, при установці ехолот закріплюється на кронштейні
  • Підключення до джерела живлення
  • Датчик простягається до місця, де встановлений картплоттер
  • Встановлення датчика ехолота на транець.
  • Маніпуляції за винятком коливань, надійне встановлення на транець
  • Фіксування техніки встановлюється перпендикулярно до води

Встановлення датчика ехолота

Правильне розташування датчика визначає точність даних ехолота. При установці датчика дуже важливо вибрати місце кріплення. Наприклад, з відкритого боку місце має бути обране таким чином, щоб не деформувати датчик під час паркування на мілину. При встановленні датчика ехолота на човен завжди необхідно вирівнювати його положення. Для цього фахівець із встановлення застосовує спеціальні прокладки (тільки того ж виробника, що й ехолот).

Елітними ехолотами у напрямку риболовлі, а не яхтингу є Lowrance, Garmin, Humminbird. Їх ціна в Україні та у Дніпрі зокрема є вищою за безліч пропозицій. Однак у питанні якості, довговічності, гарантії та частоти обслуговування - ці бренди не потребують представлення та величезного рекламного бюджету.

Інші послуги

ТО та консервація двигунів

Детальніше
services.service_16_title

Установка підвісного двигуна на човен

Детальніше
services.service_3_title

Хімчистка покриттів кокпіту та догляд за корпусом

Детальніше
services.service_11_title