Послуги

Установка носових тролінгових моторів з GPS-якорем

services.service_2_title

Чи потрібний вам тролінговий мотор для човна? Якщо ви серйозно захоплюєтеся рибалкою в Україні, подібне питання навіть не стоїть. Цей аксесуар є обов'язковим елементом для власників човнів та катерів, які хочуть зробити риболовлю максимально ефективною.

У Дніпрі, Харкові та інших містах України встановити електричний тролінговий мотор пропонують фахівці нашої компанії. Ми використовуємо сучасне обладнання та пропонуємо доступні ціни на професійний монтаж з гарантією та подальшим обслуговуванням.

Якісна установка тролінгового мотора (Дніпро)

Сьогодні неможливо уявити собі сучасний катер без картплоттера та такого аксесуара, як носовий тролінговий мотор із GPS якорем. Цей аксесуар у геометричній прогресії підвищує комфорт рибалки, збільшуючи точність позиціонування у заданій точці.

Які носові електромотори з GPS сьогодні мають максимальний попит серед власників катерів і човнів? Найбільш відомі та якісні виробники, які заслужили довіру користувачів – це Minn Kota, Garmin, Lowrance та MotorGuide.

У кожного з цих брендів є лінійки пристроїв, що заслуговують на вашу увагу, в категорії «електромотор на ніс човна» з різними робочими характеристиками. Знаючи всі особливості та відмінні риси, фахівці нашої компанії зможуть підібрати найбільш підходящий для вас варіант.

Важливо розуміти, що установка тролінгового мотора на ніс човна – це відповідальна процедура, яку бажано довірити професіоналам. Мало правильно вибрати відповідний аксесуар, його необхідно змонтувати за всіма правилами, щоб максимально використати всі можливості, а також суттєво збільшити термін його служби.

При неписьменному монтажі мотора можна отримати безліч проблем, починаючи від розважування човна і закінчуючи неможливістю утримування його в конкретній точці при сильній течії. Наші фахівці точно знають, як встановити мотор на ніс човна та гарантувати його якісну роботу.

Встановлення якоря на човен – основні етапи

Що включає правильне встановлення двигуна на човен? Фахівці нашої компанії виконують кілька основних етапів подібної процедури:

  • підготовка та посилення носового майданчика;
  • установка на носовий майданчик тролінгового мотора (при необхідності - встановлення швидкознімного кріплення);
  • прокладання проводки та встановлення теплового запобіжника;
  • установка тягових АКБ;
  • підключення зарядних пристроїв та альтернатора;
  • з'єднання з картплоттером.

На останньому етапі встановлене обладнання тестується та виконується його точне налаштування.

Інші послуги

ТО та консервація двигунів

Детальніше
services.service_16_title

Хімчистка покриттів кокпіту та догляд за корпусом

Детальніше
services.service_11_title

Снасті під ключ

Детальніше
services.service_13_title