Послуги

Установка підвісного двигуна на човен

services.service_3_title

Професійний монтаж підвісних човнових моторів у Дніпрі та інших містах України, який пропонує наша компанія, є важливим етапом у безпечній та довговічній експлуатації вашого човна, яхти чи катера.

На послугу «установка підвісного мотора на човен» ціна в нашому сервісі більш ніж доступна, вона залежить від типу маломірного судна, виду та параметрів двигуна, терміновості та складності робіт. Ми робимо монтаж якісно та швидко.

Встановлення двигуна на човен – особливості

Чому така важлива грамотна установка двигуна на катер у Дніпрі? Якщо монтаж був виконаний з помилками та непрофесійно, це може призвести до таких проблем:

  • самовільний демонтаж двигуна від човна;
  • погане утримання курсу під час руху;
  • збільшення витрат палива тощо.

Які основні етапи та роботи включає встановлення підвісного човнового мотора в нашій компанії? Процес може трохи відрізнятися залежно від типу двигуна та особливостей судна, але основні роботи схожі:

  • Встановлення двигуна на транець.

Зазвичай монтаж підвісного двигуна виконується за допомогою крана, оскільки ми часто займаємося встановленням потужних і важких двигунів. На цьому етапі дуже важливо не тільки точно встановити двигун, але й надійно його закріпити, щоб унеможливити мимовільне від'єднання.

Встановлення двигуна на човен включає прокладання тросів від двигуна до блоку керування газ-реверс. Троси прокладаються таким чином, щоб вони не заважали під час експлуатації човна, а також не псували зовнішню естетику маломірного судна. Зазвичай, прокладка виконується в бортових нішах або під палубою.

  • Встановлення та налагодження блоку керування для газу та реверсу.

Для накладної машинки вибирається зручне місце на панелі приладів. Вона монтується для регулювання швидкості та встановлюється з розрахунком того, щоб рука капітана не втомлювалася.

  • Підключення двигуна до системи подачі палива.

Встановлення підвісного двигуна передбачає використання певного типу палива для роботи. Силова установка підключається до бака із паливом.

На останньому етапі процедури «установка двигуна на катер» виконується герметичність системи, заливається паливо та технічні витратні рідини (моторне масло та інші). За наявності гідравлічної системи, яка допомагає керувати двигуном, необхідно її прокачати та перевірити рівень рідини.

Інші послуги

Установка підвісного двигуна на човен

Детальніше
services.service_3_title

ТО та консервація двигунів

Детальніше
services.service_16_title