Послуги

Світло в човні

services.service_6_title

Встановлення додаткового освітлення

Професійна установка освітлення на човен дозволить зробити перебування на воді у вечірній та нічний час, а також в умовах поганої видимості максимально комфортною та безпечною. Компанія ITBoatLab використовує найсучасніші технології та матеріали в Україні, пропонуючи великий вибір опцій освітлення.

Наші фахівці готові швидко та якісно встановити такі елементи системи освітлення човнів, яхт та катерів, як:

 • фари ближнього та дальнього світла (бренд RIGID та інші);
 • ходові вогні;
 • топовий вогонь;
 • зовнішнє контурне підсвічування бортів;
 • внутрішнє підсвічування в човні (бренд Attwood та інші);
 • підводне підсвічування (бренд Attwood та інші);
 • підсвічування скринь і консолей;
 • підсвічування двигуна.

У рамках нашої діяльності ми встановлюємо будь-яке необхідне додаткове світлодіодне освітлення. Ви можете замовити навколишнє світло на палубі, що підкреслює дизайн вашого судна, або вибрати послугу встановлення світла на катер у кокпіті, що підвищує комфорт ваших пасажирів. В останньому випадку зазвичай використовують червоне підсвічування, оскільки в темряві вони не сліплять та приємні для очей.

Ми також встановлюємо підводне освітлення для катерів, яке надасть вашому маломірному судну індивідуального та оригінального характеру.

Професійне підсвічування для човна у Дніпрі – основні етапи

На послугу «підсвічування катера» ціна визначається різними факторами, починаючи від типу систем освітлення та закінчуючи загальною кількістю та місцем розміщення джерел світла. Процедура встановлення включає кілька етапів:

 • Узгодження проекту.

Ми вислуховуємо побажання замовника, після чого обговорюємо деталі майбутнього проекту, пропонуючи перевірені часом рішення систем морського освітлення.

 • Підбір обладнання.

Фари та ліхтарі, стоянкові та ходові вогні на човен повинні відповідати певним вимогам та стандартам. Обладнання має бути стійким до температурних перепадів, високої вологості, ультрафіолету, а також бути безпечним для людини в будь-яких умовах експлуатації.

 • Монтаж систем освітлення.

Фахівці нашої компанії здійснюють встановлення обраного та узгодженого із замовником обладнання в найкоротші терміни з гарантією на виконані роботи.

Технічні вимоги

Навігаційне освітлення яхт та катерів є обов'язковим обладнанням. Це дозволяє легко ідентифікувати човен та оцінити його розміри навіть з великої відстані з інших типів суден. Встановлення ходових вогнів на човен входить до базового пакету комплектації від виробника, але іноді такі системи є малоефективними.

Щоб значно підвищити рівень безпеки на воді, часто необхідна встановлення ходових вогнів на катер з використанням більш сучасного та досконалого обладнання, яке відповідає стандартам галузі.

Світильники, встановлені на катері, повинні забезпечувати достатню герметичність та захист від проникнення води. Найчастіше вони маркуються за системою IP (International Protection Rating) як IPX8 або IP68, що відповідає класу водонепроникності OB 5 по OverBoard і визначає ступінь опору занурення до 6 метрів, а в деяких випадках навіть до 30 метрів.

У разі підводного освітлення монтаж систем освітлення передбачає використання спеціального ущільнення між корпусом світильника та корпусом катера, оскільки процес встановлення вимагає свердління монтажних отворів.

Ліхтарі, встановлені в корпусі під ватерлінією, приносять незвичайні естетичні враження. Освітлений таким чином човен здається ширяють у повітрі в оточенні буйства фарб. За допомогою світлодіодної технології можна отримати будь-який колір світла, а додатковий контролер дозволяє програмувати різні світлові ефекти, такі як плавна зміна кольорів та інтенсивність світла, а також будь-яка конфігурація спалахів.

Інші послуги

Установка підвісного двигуна на човен

Детальніше
services.service_3_title

Установка сигналізації на човен

Детальніше
services.service_18_title